Melin Ajans'a Ulaşın !

İletişim

Bize Ulaşın !

Melin Ajans

Saygıdeğer Ziyaretçilerimiz,

Melin Ajans olarak, İstanbul, İzmir ve Antalya şubelerimizle hizmet vermenin gururunu yaşıyor ve sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için buradayız. İş dünyasının hızla değişen dinamiklerini anlama ve bu dinamiklere uyum sağlama yeteneğimizle, etkinliklerinizi daha da özel kılmanız için profesyonel çözümler sunan deneyimli ekibimizle iletişime geçmek istediğinizi biliyoruz.

Melin Ajans olarak, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz olarak kabul ediyoruz. Her bir müşterimizin ihtiyaçlarını anlamak, beklentilerini aşmak ve onları en üst düzeyde tatmin etmek için buradayız.

Her türlü soru, talep veya işbirliği fırsatı hakkında bize ulaşmak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanın:

İstanbul Ofis

Melin Ajans İstanbul Ofisimizi ziyaret edebilir, fuar hosteslerimiz, catering hizmetlerimiz ve ajansımız hakkında detaylı bilgiere sahip olabilirsiniz.

Siyevuşpaşa Cd. Haki İşmer Apt. K2 D4 Bahçelievler / İstanbul
+90 545 609 88 66
info@furkanbedir.com.tr

Antalya Ofis

Melin Ajans Antalya Ofisimizi ziyaret edebilir, fuar hosteslerimiz, catering hizmetlerimiz ve ajansımız hakkında detaylı bilgiere sahip olabilirsiniz.

Varlık Mh. Kazım Karabekir Cd. No:10 Muratpaşa/Antalya
+90 545 609 88 66
info@furkanbedir.com.tr