Kişisel Özellikler
Boy 168
Kilo 58
Göz Rengi Kahverengi
Saç Rengi Sarı
Saç Uzunluğu Uzun
Beden Medium 36-38
Ayakkabı Numarası 38
Ülke Türkiye
Model Hakkında

Estetisyen ve güzellik uzmanıyım. Fitness zumba eğitmenliği yaptım. Modellik yıllardır sevdiğim bi iş ek iş olarak yapıyorum. Deli dolu biriyimdir Batu Cast Ajans modellerimiz arasında en fazla tercih edilen isimlerden olan Seda D. bir çok kongre ve fuar organizasyonumuzda şirket bünyemizde yer almaktadır. Hostes ve modelimiz ile ilgili tüm detaylara ve müsait tarihlerine ajans sayfamız üzerinden başvuru yaparak ulaşabilirsiniz.

    Modeli Rezerve Edin

    Detaylı Açıklama

    Estetisyen ve güzellik uzmanıyım. Fitness zumba eğitmenliği yaptım. Modellik yıllardır sevdiğim bi iş ek iş olarak yapıyorum. Deli dolu biriyimdir. Batu Cast Ajans modellerimiz arasında en fazla tercih edilen isimlerden olan Seda D. bir çok kongre ve fuar organizasyonumuzda şirket bünyemizde yer almaktadır. Hostes ve modelimiz ile ilgili tüm detaylara ve müsait tarihlerine ajans sayfamız üzerinden başvuru yaparak ulaşabilirsiniz.

    Ajansımızda yer alan hostes ve modellerin resimlerinin izinsiz alınması ve kullanılması yasaktır. Tespit edildiği taktirde izinsiz kullanım yapan firmalar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

    Whatsapp Danışma Hattımız Online !