Batu Cast Ajans Genel Koordinatörlüğüne Melike Askoldamca Getirildi ! by Cast Ajans

2014 Yılından İtibaren Antalya’da ve Akdeniz Bölgesinde Organizasyon ve Menajerlik Faaliyetleri gösteren Furkan Bedir ve Batu Production The Business Agency şirketi , 2019 yılı Ağustos ayı itibari ile Batu Cast Ajans adında yeni bir girişime imza atmıştı.

Kısa süre içerisinde Antalya ve Akdeniz bölgesinde ki çalışmaları ile dikkatleri üzerine çeken firma , 6 ay gibi kısa bir süreç içerisinde Antalya’nın en bilinen cast ajans şirketlerinden bir tanesi haline gelmiş ve bu süreç içerisinde 47 farklı proje ile 370 fuar hostes ve modeline iş imkanı sağlamıştı. Yaz sezonu için çalışmalarına ağırlık veren Batu Cast ajansta yeni bir gelişme yaşandı.

Yakın zamanda şirketin Genel Koordinatörlük görevine getirilen Damla Taylan ile yollar ayrılarak , 20 Şubat 2020 tarihi itibari ile şirketin Genel Koordinatörlük görevine genç ve güzel model Melike Askoldamca getirildi. Genç yaşına rağmen sektörde bir çok organizasyonda koordinatör ve model olarak görev alan Askoldamca ile Batu Cast Ajans ailesi daha güçlenmiş oldu.

Değişiklik ile ilgili görüşlerini aldığımız ajans sahibi Furkan Bedir ” Melike bugüne kadar her işimizde bizlere fazlası ile destek olan yardımlarını bizlerden esirgemeyen ve her projede firmalar tarafından taktir toplayan bir arkadaşımızdı. Bizlerde Batu Cast Ajans yönetimi olarak kendilerine koordinatörlük teklifinde bulunduk. Olumlu cevabı bizleri  çok mutlu etti. Umarım çok güzel projelere yakın gelecekte birlikte imza atacağız.” dedi.

Read more

Antalya Açılış Organizasyonu by Cast Ajans

Eğer bir şirket veya firma açmayı düşünüyorsanız genellikle bir organizasyon veya açılış töreni düzenlemeyi düşünebilirsiniz. Böyle bir aktivite hem size müşteri çeker hem de müşterilerinizin eğlendirerek müşterilerinizin tekrar sizi ziyaret etmesini sağlar. Siz de böyle bir aktivite düzenlemeyi düşünüyorsanız bizimle çalışabilirsiniz. Antalya açılış organizasyon, uzman ve profesyonel kadrosuyla açılış etkinliğinizde misafirlerinizi kapıdan karşılar, bistrolara kadar geçirir ve eğlenceli vakit geçirmeleri için ellerinden geleni yaparlar.

Eğer bir kokteyl düzenleyecekseniz Antalya kokteyl organizasyon sizin için mekânın süslemesi, konsepte uygun çalınacak müzikler ve müzisyenler, isteğe bağlı olarak havai fişek gösterisi, afiş başımı, promosyon ürünler, basın mensuplarının daveti gibi bütün işleri sizin için profesyonel bir şekilde halletmektedir. Ayrıca Antalya açılış organizasyonu sizler için özel ürettiği geniş tabaklarla lezzetli yiyecekleri misafirlerinize sunarak catering hizmeti de sunmakladır. Batu Production hizmeti olan Antalya açılış organizasyonu bugüne kadar birçok işletmeye ve şirkete profesyonel hizmetlerini sunmuş, oldukça olumlu geri dönüşler alarak sektörde bir lider haline gelmiştir.

Aklınızda bulunan etkinliği ve dikkat edilmesi gereken detayları uzman ekibimize anlatarak sizin için hayalinizde ki organizasyonu düzenlememizi isteyebilirsiniz. Size hizmet vermek için yetiştirilen tecrübeli ve dinamik ekibimizle oturduğunuz yerden muhteşem etkinliğinizin düzenlenmesini izleyebilirsiniz. Antalya açılış organizasyon sadece açılış etkinliklerinde değil, dilerseniz nişan, düğün, doğum günü, bekarlığa veda partisi, baby shower partisi gibi bütün özel etkinliklerinizde yanınızdadır. Siz de tüm etkinliklerinizi Batu Production ile birlikte çalışarak profesyonel bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Organizasyon sektöründe birçok deneyimsiz firma bulunmaktadır. Haliyle bu firmalarla çalışan kişiler kötü bir deneyim yaşadıklarından, tekrar denemeye korkarlar. Organizasyon firmalarında deneyim oldukça önemli bir konudur. Tabiri caizse bu firmalarla yaşadığınız kötü deneyimler sevdiklerinizle yaşayacağınız özel anların önüne geçerek tüm organizasyonun önüne geçmektedir. Daha önce de bahsedildiği gibi Antalya kokteyl organizasyon daha önce düzenlediği etkinliklerle sektörde ki en tecrübeli isimlerden biridir. Bırakın sizin de tüm etkinliklerinizi Batu Producion öncülüğünde Antalya açılış organizasyon düzenlesin. Üstelik açılış organizasyonlarında stant hostesi ve tanıtım hostesi hizmeti yine Antalya açılış organizasyon tarafından karşılanmaktadır.

Read more

Ajans Kayıtlarımız Devam Ediyor ! by Cast Ajans

Açıldığı günden itibaren Antalya piyasasında fazlasıyla yankı uyandıran Batu Cast Ajans için ajans kayıtlarımız devam etmekte. 2020 yılına hızlı bir giriş yapan firmamız bir çok model ve hostes ile anlaşmış ve anlaşmalarına devam etmektedir.

Gelmiş olduğumuz noktada bugüne kadar onlarca firma için kurumsal çözüm ortağı olarak çalışmış ve hali hazırda çalışmaktayız. Onlarca model ve hostesimiz ile Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermeye devam ediyoruz.

Sizlerde hayallerinizi gerçekleştirmek ve kongre,fuar, seminer ve firma çekimlerinde yer almak istiyorsanız hemen sitemiz üzerinden model başvurusu yapabilirsiniz.

Read more

Whatsapp Danışma Hattımız Online !